EXIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav ja sam *****

Go down

Pozdrav ja sam ***** Empty Pozdrav ja sam *****

Postaj by Napoleon uto sij 29, 2008 11:52 pm

Pozdrav svim forumašima ja sam ******. Imam 18 godina. Što reći više o sebi osim što mi ne idu č i ć Very Happy . Različiti ljudi me znaju po različitim stvarima. Evo uputio sam se u pustolovinu pravljenja web stranice koja će okupit Makarsku mladež i pretežito one kojima se neda chatat preko nekakvih programa a isto bi htjeli dobiti najnovije vjesti o događajima u školi ili pak možda u njihovom razredu.

Dakako ovaj se forum može koristit za puno stvara pa tako i manje "moralnih" kao sto su prepisivanje lektire ,testova itd.

Ovdje je super mjesto za reklamiranje vaših blogova ili možda i svojih stranica. Nadam se da će vam ovaj forum služit i da će te vi pomoći da ga uskrsnete iz pepela kao Pheonix. Preko vremena će biti dodavane razne sekcije. Dakako u svakom trenutku smo otvoreni za vaše komentare i kritike. Dakako konstruktivne.

Na ovome forumu možete sudjelovat na dva načina. Jedan jest da budete član a drugi da budete anonimni gost. Pošto će postojati sekcija prijevare, tko je s kime, itd. Vjerujem da će tu bit svašta!

DOBRODOŠLI na FORUM EXIT
Napoleon
Napoleon

Broj postova : 44
Age : 34
Location : Makarska
Registration date : 29.01.2008

http://www.novac.uni.cc

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.